Už tradičně se naši nejmladší členové účastní evropských her handicapované mládeže. V letošním roce naše parta obsahovala 6 členů. (Štěpa, Naty, Adriana, Tom, Mireček, Adélka).
Štěpa Kaloč vyměnit atletiku za basketbal a účastnil se kempu, kde sbíral poznatky z nového sportu.
Všichni ostatní se předvedli v atletických disciplínách a kromě osobních rekordů si do Ostravy vezou i medaile.
Všem sportovcům moc gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci oddílu. Kompletní výsledky a fotografie níže:













